تبلیغات
❀⁂✍...نور آل محمد(عج)...⁂❀ - مطالب مرداد 1392
❀⁂✍...نور آل محمد(عج)...⁂❀
☀ ☁ ❀ بـه لـطـافـت یــاس ❀ ☁ ☀
✿ ❀ ❁عَزیزٌ عَلیَّ اَن اَری الَخَلقَ و لا تُریَ❁ ❀ ✿

 

حاج محمد علی فشندی فرمود: « در مسجد جمکران قم اعمال را بجا آورده و با همسرم می آمدم. دیدم آقایی نورانی داخل صحن شده و قصد دارند طرف مسجد بروند. گفتم: « این سید در این هوای گرم تابستان از راه رسیده تشنه است ».ظرف آبی به دست او دادم تا بنوشد؛ پس از آنکه ظرف آب را پس داد گفتم: « آقا شما دعا کنید و فرج امام زمان را از خدا بخواهید تا امر فرجش نزدیک گردد». فرمود: « شیعیان ما به اندازه آب خوردنی، ما را نمی خواهند، اگر بخواهند دعا می کنند و فرج ما می رسد ». این را فرمود و تا نگاه کردم آقا را ندیدم. فهمیدم وجود اقدس امام زمان علیه السلام را زیارت کردم و حضرتش امر به دعا نموده است ».

منبع: کتاب راهی بسوی نور – کتاب در اوج تنهایی – کتاب شیفتگان حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف – کتاب برکات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ( حکایات کتاب عبقری الحسان )

در حاشیه بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزرای پیشنهادی حسن روحانی رئیس‌جمهور در مجلس شورای اسلامی
این اسباب بازی ها که تعدادشان به بیش از ۱۵۰۰ عدد می رسید، شامل مسلسل و تفنگ های پلاستیکی بوده اند و صدایی از خود خارج می کنند که عبارت «بر عایشه لعنت» شنیده می شود.
دستور جمع آوری اسباب بازی "لعن عایشه" به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از ریاض پایتخت عربستان سعودی حاکی از آن است که شاهزاده "محمد بن نایف بن عبدالعزیز آل سعود" وزیر کشور سعودی روز گذشته با صدور دستوری، خواستار جمع آوری فوری «اسباب بازی لعن عایشه» از بازارهای این کشور شد.

این دستور وزیر کشور سعودی به توصیه "کمیته مسائل دینی وزارت کشور سعودی" که در زمینه های مختلف دینی و اهانت به دین فعالیت می کند، صادر شده است.

گفتنی است چندی پیش در خبری تحت عنوان
«اسباب بازی هایی که بر عایشه لعنت می فرستند» از افزایش فروش اسباب بازی هایی که بر عایشه دختر أبوبکر، خلیفه اول اهل سنت لعن می فرستد، در عربستان سعودی خبر دادیم.

در آن خبر آمده بود: «کمیته امر به معروف و نهی از منکر» عربستان با صدور بیانیه ای رسمی اعلام کرد که نیروهای این کمیته موفق شدند تعداد زیادی اسباب بازی کشف و ضبط کنند که بر عایشه لعنت می فرستند.

این بیانیه در ادامه افزود: این اسباب بازی ها که تعدادشان به بیش از ۱۵۰۰ عدد می رسید، شامل مسلسل و تفنگ های پلاستیکی بوده اند و صدایی از خود خارج می کنند که عبارت «بر عایشه لعنت» شنیده می شود.

زیر این بیانیه را «ترکی الزهرانی» مدیر دفتر «کمیته امر به معروف و نهی از منکر» در شهر جده امضا کرده و در ادامه آن می افزاید: این اسباب بازی ها که عقاید ما را مورد اهانت قرار داده، در شهر جده کشف و ضبط شده اند و باید هر چه زودتر از بین بروند.

این بیانیه در پایان افزود: فروشگاهی که این اسباب بازی ها در آن کشف و ضبط شد، فروشندگانی غیر عرب از کشورهای پاکستان و هند داشت از همین رو آنان مضمون عبارتی که این اسباب بازی ها می گفتند را متوجه نمی شدند بر همین اساس این فروشندگان بی گناه هستند و نیروهای «کمیته امر به معروف و نهی از منکر» اکنون در حال بررسی دقیق این مسأله برای یافتن منبع اصلی پخش کننده این اسباب بازی ها هستند.
نمونه‌ای از این گوشی هم اکنون نیز در دست یکی از مدیران شرکت‌ مخابرات است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، 19سال پیش در روز ۱۹ مرداد ۱۳۷۳ برای نخستین بار سیم‌کارت‌ وارد ایران شد. اولین سیم‌کارت‌ها به دست نفراتی در نهاد ریاست جمهوری رسید.

در سال ۷۳ همزمان با ورود سیم‌کارت به ایران تهیه گوشی موبایل نیز بر عهده شرکت مخابرات بود. اولین مدل گوشی موبایل که در سال ۷۳ به ایران وارد شد مدل ۲۱۱۰ نوکیا است. نمونه‌ای از این گوشی هم اکنون نیز در دست یکی از مدیران شرکت‌ مخابرات است.

موبایل

با نگاهی به کابینه پیشنهادی دولت

با توجه به اینکه ابزارهای نوینی برای حل مشکلات فعلی لازم است، حضور افرادی با در دست نداشتن این ابزارها یکی از معضلات کابینه پیشنهادی دولت یازدهم به حساب می آید. هر چند استفاده از افراد با تجربه در کنار کارآمدی جوانان ضروری است.
 
کلیدهای فرسوده و قفلهای مدرن (کاریکاتور)
این سلاح که از فرمان و کمک فنر عقب یک موتورسیکلت تشکیل شده است در پشت یک وانت نصب شده و یک زن در گردان های ضد دولت سوریه از آن برای شلیک به بالگردها استفاده می‌کند.
در استان خوزستان معلم ابتدایی اسکاتلندی با حضور در حوزه علمیه امام صادق(ع) شهرستان آبادان به دین اسلام گروید.
به گزارش فرهنگ، این معلم مقطع ابتدایی به نام جنیفر مشیل با حضور در حوزه علمیه آبادان و جاری کردن شهادتین بر زبان به دین میبن اسلام گروید و رسما مسلمانی خود را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، جنیفر مشیل متولد سال ۱۹۸۰ میلادی در کشور اسکاتلند است.

جنیفرمشیل پس از مسلمان شدن با جوانی از اهالی شهرستان آبادان پیمان ازدواج بست و در همان مکان در حوزه علمیه آبادان صیغه ازدواج دائم این زوج جاری شد.

مهریه جنیفر مشیل یک جلد کلام‌الله مجید و اموزش احکام دین مبین اسلام به ویژه برپایی نماز است و در بندهای بعدی پنج عدد سکه تمام بهار آزادی و یک سفر زیارتی به مشهد مقدس است.
با توجه به اینکه ابزارهای نوینی برای حل مشکلات فعلی لازم است، حضور افرادی با در دست نداشتن این ابزارها یکی از معضلات کابینه پیشنهادی دولت یازدهم به حساب می آید. هر چند استفاده از افراد با تجربه در کنار کارآمدی جوانان ضروری است.
کلیدهای فرسوده و قفلهای مدرن (کاریکاتور)
یک خاخام صهیونیست اسرائیلی با صدور حکمی مردان را از دست دادن با یکدیگر منع کرده و گفته است این اقدام ممکن است به گناه بیانجامد.
فتوای بسیار عجیب خاخام یهودی!به گزارش شبکه خبر، آبراهام بنیامین سیلبربرگ رئیس بخش تحصیلات گور در دیدار با مقامات آموزشی رژیم اسرائیل گفت دست دادن میان مردان ممنوع شده است زیرا این عمل می‌تواند موجب «تفکرات گناه کارانه» بیانجامد.

براساس این حکم جدید، مردان تنها می توانند نوک انگشتان یکدیگر را لمس کنند.

اگرچه سیلبربرگ گفته است که برای مردان بهتر است کاملا از لمس کردن یکدیگر اجتناب کنند.

سیلبربرگ گفت: «این ممنوعیت جدید، تقدس نسل آینده مان را تضمین می‌کند.»

در سال ۲۰۱۱، یک خاخام اسرائیلی یک حکم دینی صادر کرد که براساس آن زنان یهودی را مگر در شرایط به شدت ضروری، از رانندگی و یا یادگیری آن منع کرد.

خاخام اوراهام یوسف در این حکم زنان را از رانندگی به ویژه در شهرهای اسرائیل که محل سکوت یهودیان تندرو می باشد، منع کرد.

این چهره یهودی با بیان این که رانندگی برای زنان مانع عفت و عفاف آنها به ویژه در شهرهایی که بیشتر ساکنان آن را افراد مذهبی تشکیل می دهند، تلاش کرد تا حکم خود را توجیه کند.

لطفا تا باز شدن كامل عكسها شكیبا باشید

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.netگروه اینترنتی پرشیـن استـار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.netگروه اینترنتی پرشیـن استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.netگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتـی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.netگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

 

جهـت دانـلود تـمام تصاویـر ایـن ایمیـل، اینـجـا کلیـک کنیـد

عاقلانه ترین کلمه "احتیاط" است
حواست را جمع کن

دست و پا گیر ترین کلمه "
محدودیت" است
اجازه نده مانع پیشرفتت شود

سخت ترین کلمه "
غیر ممکن" است
اصلا وجود ندارد

مخرب ترین کلمه "
شتابزدگی" است
مواظب پل های پشت سرت باش

تاریک ترین کلمه "
نادانی" است
آن را با نور علم روشن کن

کشنده ترین کلمه "
اضطراب" است
آن را نادیده بگیر

صبور ترین کلمه "
انتظار" است
همیشه منتظرش بمان

با ارزش ترین کلمه "
بخشش" است
سعی خود را بکن

قشنگ ترین کلمه "
خوشرویی" است
راز زیبایی در آن نهفته

سازنده ترین کلمه "
گذشت" است
آن را تمرین کن

پرمعنی ترین کلمه "
ما" است
آن را به کار ببر

عمیق ترین کلمه "
عشق" است
به آن ارج بده

بی رحم ترین کلمه "
تنفر" است
با آن بازی نکن

خودخواهانه ترین کلمه "
من" است
از آن حذر کن

نا پایدارترین کلمه "
خشم" است
آن را در خود فرو بر

بازدارنده ترین کلمه "
ترس" است
با آن مقابله کن

با نشاط ترین کلمه "
کار" است
به آن بپرداز

پوچ ترین کلمه "
طمع" است
آن را در خود بکش

سازنده ترین کلمه "
صبر" است
برای داشتنش دعا کن

روشن ترین کلمه "
امید" است
همیشه به آینده امیدوار باش

رمضان می‌رود و می‌رود از کف دل ما
آنکه یک ماه صفا یافت از او محفل ما

رمضان عقده گشا بود گنهکاران را
وای اگر او رود و حل نشود مشکل ما
می شود این رمضان موعود فردا باشد؟

آخرین ماه صیام غم مولا باشد؟

می شود در روز فطرش به دلم مژده رسد، که همین سال ظهور گل زهرا باشد؟

عید سعید فطر بر عاشقان ولایت مبارک باد

عنوان: چشم امید (به طاها به یاسین ۲)

مناسبت: مناجات با امام زمان / نیمه شعبان / میلاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

مداح: علی فانی

پخش آنلاین(کیفیت عالی):

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

پخش آنلاین (کیفیت خوب):

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

دانلود با لینک مستقیم:
کیفیت عالی.
+
کیفیت خوب. +

کد پخش فلش:
شما می‌توانید با قرار دادن کد زیر در قالب وبلاگ یا وب‌سایتان بدون هیچ تنظیم اضافی، این نوا را در سایت یا وبلاگ خود داشته باشید

متن شعر:

ندیدم شهی در دل آرایی تو
به قربان اخلاق مولایی تو

تو خورشیدی و ذره پرور ترینی
فدای سجایای زهرایی تو

نداری به کویت ز من بی نواتر
ندیدم کریمی به طاهایی تو

نداری گدایی به رسوایی من
ندیدم نگاری به زیبایی تو

نداری مریضی به بد حالی من
ندیدم دمی چون مسیحایی تو

نداری غلامی به تنهایی من
ندیدم غریبی به تنهایی تو

نداری اسیری به شیدایی من
ندیدم کسی را به آقایی تو

امید غریبان تنها کجایی؟
چراغ سر قبر زهرا کجایی؟

تجلی طه، گل اشک مولا، دل آشفته ی داغ آن کوچه ی غم

گرفتار گودال خونین، گرفتار غم های زینب، سیه پوش قاسم

عزادار اکبر گل باغ لیلا، پریشان دست علم گیر سقا

نفس های سجاد، نواهای باقر، دعاهای صادق

کس بی کسی های شب های کاظم

حبیب رضا و انیس غریب جواد الائمه

تمنای هادی، عزیز دل عسکری، پس نگارا بفرما کجایی؟

دلم جز هوایت هوایی ندارد
لبم غیر نامت نوایی ندارد

وضو و اذان و نماز و قنوتم
بدون ولایت بهایی ندارد

دلی که نشد خانه ی یاس نرگس
خراب است و ویران صفایی ندارد

بیا تا جوانم بده رخ نشانم
که این زندگانی وفایی ندارد


لطفا تا باز شدن كامل عكسها شكیبا باشید

 

گروه اینترنتی پرشیـن استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.netگروه اینترنتـی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشیـن استـار | www.Persian-Star.netگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

 ( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   
درباره وبلاگ


» ضمن عرض سلام و خیر مقدم به دوستان گرامی و عزیز خوش آمدید.
امیدوارم از وبلاگ بنده نهایت استفاده و لذت را ببرید و از اون بیشتر بازدید و نظر بدید.
نظرات شما دوستان عزیز برای بنده واقعا با ارزش است.
☃*:..با تشکر‎..:*☃

مدیر وبلاگ : ❀حـامـد عـقـیـلـی❀
صفحات جانبی
نظرسنجی
با عرض ادب و احترام سلام علیکم...خدا قوت به تمام کاربران گرامی و عزیز✍ رضایت شما کاربران گرامی از برنامه ها ، شعرها و دیگر مطالب وبسایت در چه حدی است؟✍


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
filesell
کلیه حقوق این وبلاگ برای ❀⁂✍...نور آل محمد(عج)...⁂❀ محفوظ است